Azért hallatlan, emberöltőnyi távolságra a kommunizmus bukásától, hogy egy sokat (egyoldalúan) olvasott, ezért a magyar irodalomban két lábbal jártas Barkóczi Balázs balliberális (echte kommunista) honfitársam még mindig az eszme rabságában tengeti szürke, újabban tiszás hétköznapjait. Szánalmas a figura, mint Marathónban az utolsó befutó.
A következőket bírta kiizzadni magából, majd még papírra, klaviatúrára is vetni a gimnáziumi magyar írásbeli érettségi tétellel és az abban szereplő Wass Albert gróf úr írói munkásságával kapcsolatban: Hihetetlen, hogy a teljesen dilettáns, értéktelen, nyíltan fasiszta Wass Albert nem tud kirohadni a magyar irodalomtanításból.
Kedves Barkóczi elvtárs! Számomra meg éppen az a hihetetlen, hogy egy teljesen dilettáns pártszóvivőcske, értéktelen mozgalmár, nyíltan kádárista bohóc eddig miért nem tudott kirohadni a magyar politikai közéletből. Egy, már garázdaságért is elítélt, bőven félrenevelt tanárember, majd Gyurcsány- és dobrevista csicska és kongólelkű vadbarom mi a fészkes fekete fenét hangoskodik a balfenéken? Aki ráadásul, hasonlóan a magyartanárok egyesületi elnökéhez, a kiköpött libsi Arató Lászlóhoz, szívesebben preferálná például Zelk Zoltánt, Majakovszkijt vagy Berkesi Andrást, mint Wass Albertet. Hát ezt nektek! Tanítani nem tudnak, csak aljasan meg(el)ítélni. Olyan távol tetszenek tőle lenni és a magyarságtól, mint batyus zsidó a mennyországtól.
No, pláne most, hogy népnyúzó elődpártjával (MSZP) együtt úgy tetszettek elszállni, az a maroknyi DK-s is, mint a győzelmi zászló. Tahó viselkedése akár az egyszeri verébé. Tudja, hogy járt? Kiállt az is az útra ugrálni, mígnem arra csatangolt egy fuvaros ló, és a farka alól egykedvűen lesajnálta. Tanulság? Aki le van sz..va, ki van rohadva a közéletből, az ne ugráljon!
A kő marad.
A szerző: újságíró, közíró
Forrás: demokrata.hu
Views: 74

